7 things about New Moon & other Twilight saga things

25. srpna 2009 v 12:40 | Verča a Áďa |  Nový Měsíc

Novinky o New moon...!

1: Žádná Narnie v New Moon

Ke spekulacím, že britský herec Ben Barnes, známý jako Princ Kaspian z Narnia filmů, by měl hrát Ara, hrozivého vůdce upírského světa, jeho LA agent, Nick Reed, řekl: Ikdyž byl Ben z těchto spekulací nadšený, nedostali jsme žádnou nabídku. Takže to není prava."2: Bellin přítel na natáčení
Kristen Stewart, která hraje Bellu Swan, byla zasypadá drby o vztahu s Robertem Pattinsonem, ikdyž má 4-letý vztah s Michaelem Angaranem. "Její přítel ji přijde navštívit na natáčení," řekl zdroj pro magazín OK!.

3: Nejlepší scény nenapsané
Filmování začne za několik týdnů, herecké obsazení (s množstvím stále nepotvrzených rolí) nevidělo svoje scénáře! "Čekám, kdy dostanu do rukou svůj scénář. Těším se na práci!" řekl Justin Chon, který hraje Bellina nápadníka Erica Yorkiera v Twilight, časopisu OK!.

4: Hvězdy 90210
Anna Lynne McCord se dostane do role Heidi. Přítelkyně Emmetta Cullena, alias Kellana Lutze, říká: "Jsem tak posednutá upíry!" 90210 herec Brandon Michael Vayda bude hrát vlkodlaka Jareda.

5: Paramore se vrátí
Rockeři Paramore pomohli Twilight soundtracku stát se NO.1 s jejich písní "Decode". nyní zdroje zdroje časopisu OK! řekly, že skupina píše titulní píseň pro New Moon. Zato Rpattz (Rob ;D), který přispěl na prvních soundtracku dvěma písněmi, bude možná vyloučený. "Skutečně nechci, aby to vypadalo, že se chci vnucovat", řekl skromě nesmrtelný.

6: Taylor: z padavky vlkodlakem
Jak nabral Taylor Lautner 25 liber svalů kvůli hraní Quiletského člena vlkodlačího rodu Jacoba Blacka? "Dieta založená na bílkovinách", řekl OK! Mark Beiner, osobní trenér v Chicagu.

7: Gotická Dakota
Autorka popisuje ďábelkou upírku Jane, jako tu, která bolestně útočí pomocí svojí upírské mysli - a má tvář, která vypadá jako tvář Botteceliho anděla. A Dakota Fanning je favorit na tuto roli! Push Hvězda řekla magazínu OK!: "Byl by to fantastický zážitek."

Photo Flipbook Slideshow Maker
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama